Kinderen - pleisters in plaats van naalden

Acupunctuur bij kinderen: begrijpelijk dat 'de naalden' u in eerste instantie ervan weerhouden hiervoor te kiezen. Niet nodig, want er is een alternatieve methode met pleisters - Sericatherapie. 

Pasgeborenen en kinderen tot ongeveer twee jaar kunnen worden behandeld met een combinatie van acupunctuur en Sericatherapie. Het energiesysteem wordt kort aangeprikt (acupunctuur) waarna  een Sericapleister wordt geplakt. Deze combinatietherapie kan ondermeer toegepast worden bij darmkrampjes, drinkproblemen, overmatig huilen, slaapproblemen, en algemene onrust. 

Kinderen in de leeftijd van drie tot zeven willen over het algemeen niet geprikt worden, en krijgen een behandeling met pleisters: Serica en/of MeridiaanKleurenTherapie. Vanaf zeven of acht jaar worden veelal ook behandeld met de combinatie van acupunctuur en Sericatherapie.

 

Bij een hulpvraag voor kinderen tot ongeveer 7 jaar kan het raadzaam zijn de ouder/verzorgende van het kind mee te behandelen voor een optimaal resultaat. 

Onder de titel Indicaties is een aparte pagina gewijd aan kinderen. Klik hier.

Over Sericatherapie vindt u een aparte informatiepagina onder de titel Acupunctuur, of klik hier.